Nakliye ve Teslimat

NAKLİYE, İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKALARI
Son Güncelleme: 26.10.22. Bu politikalar, hikmetsahin.com Kullanım Koşullarını tamamlar ve bunlara atıfta bulunur.

ÜCRETSİZ KARGO
hikmetsahin.com her zaman TÜM siparişlerde ÜCRETSİZ standart nakliye sağlar - minimum veya istisna yoktur! Bazı müşteriler ücretsiz olarak hızlandırılmış gönderime hak kazanabilir - ayrıntılar için mobil uygulamamıza veya hikmetsahin.com VIP'ye bakın.

NAKLİYE HEDEFLERİ VE HIZLARI
hikmetsahin.com, Amerika Birleşik Devletleri'nin herhangi bir yerine ve tüm ABD bölgelerine ve askeri APO/FPO adreslerine gönderilir.
Gönderimin ücretsiz olması, uzun sürmesi gerektiği anlamına gelmez. Ödeme sırasında, genellikle tahmini teslim tarihlerini içeren birden çok gönderim seçeneği görürsünüz, böylece sizin için en uygun seçeneği seçebilirsiniz. Lityum pil içeren saatler gibi bazı öğelerin hızlı sevkiyat için uygun olmadığını lütfen unutmayın, bu öğeler ürün açıklamasında bu şekilde işaretlenecektir. Amerika Birleşik Devletleri kıtası dışındaki gönderiler için hızlandırılmış gönderi de mevcut değildir; lütfen siparişinizin bu konumlara ulaşması için ek süre tanıyın. Siparişler P.O. kutular, ABD bölgeleri veya askeri APO/FPO adresleri, Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi (USPS) aracılığıyla gönderilir. Tüm teslimat tarihleri, siparişin son saatlerine veya taşıyıcı gecikmelerine tabidir.

ÜCRETSİZ 365 GÜN İADE
Amerika Birleşik Devletleri'nin herhangi bir yerinden iade nakliyesi her zaman ÜCRETSİZDİR. hikmetsahin.com'den satın aldığınız üründen %100 memnun değilseniz, satın alma tarihinden itibaren 365 gün içinde uygun ürünleri/ürünleri tam para iadesi için iade edebilirsiniz. Nihai Satış ürünü olarak belirtilen ürünler olduğu gibi satılır ve iade için uygun değildir. İadeler, orijinal etiketleri (varsa güvenlik etiketi dahil) ve orijinal ambalajı ile birlikte giyilmemiş olmalıdır; Bu gereklilikleri karşılamayan iade edilen ürünler, geri ödeme için uygun olmayabilir. hikmetsahin.com, UPS'e yazıcısız iadeler, UPS Paket Alımları ve daha fazlası (mevcut olma durumuna bağlıdır) dahil olmak üzere bir dizi kolay iade seçeneği sunar. Tüm İade Seçenekleri hakkında buradan bilgi edinin.
Kolay self servis iadenizi başlatmak için burayı tıklayın. Arızalı, hasarlı veya yanlış bir ürün aldıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
İadenizin lojistik merkezimize ulaşmasının ve geri ödeme için işlenmesinin genellikle yaklaşık 5-10 iş günü sürdüğünü lütfen unutmayın. Nitelikli iadenizi aldıktan ve geri ödemenizi onayladıktan sonra, hikmetsahin.com orijinal ödeme yönteminizi alacak. Finans kurumunuza bağlı olarak, geri ödeme kredisinin banka veya kredi kartı hesabınıza gönderilmesi için lütfen ek 2 - 10 iş günü bekleyin. Bazı müşteriler, hikmetsahin.com VIP veya diğer avantajlar aracılığıyla hızlı geri ödemelere hak kazanabilir.

DEĞİŞİMLER
Ayrıca, geri ödeme için iade etmek yerine uygun bir ürünü değiştirme seçeneğiniz de vardır. Nihai Satış ürünleri olduğu gibi satılır ve değiştirilemez.

SELF SERVİS DEĞİŞİMLERİ
Bir self servis değişimi hikmetsahin.com hesabınızda işleyebilirsiniz - eğer bir ürün self servis yoluyla takas için uygunsa bu seçeneği hesabınızda göreceksiniz. Self servis değişimlerinde, bir siparişten her seferinde yalnızca bir (1) öğeyi değiştirebilirsiniz ve bu siparişten başka bir öğeyi değiştirme talebinde bulunmadan önce bir (1) saate kadar bekleme süresi olabilir. Müşteri Sadakat Ekibimiz de aynı bekleme süresine tabidir. Uygunsa, değiştirilen ürün bir sonraki iş günü ücretsiz olarak gönderilir. Ancak, Alaska, Hawaii, P.O. Kutular, askeri adres (APO, FPO) veya ABD bölgeleri (ör. Guam ve Porto Riko) USPS aracılığıyla gönderilir ve bir sonraki iş günü gönderimine uygun değildir. Lütfen self servis değişimlerinde değiştirilen ürünün yalnızca orijinal sipariş için kullanılan aynı gönderim adresine gönderilebileceğini unutmayın.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEĞİŞİMLERİ
hikmetsahin.com hesabınızda self servis değişim seçeneği yoksa, değişiminizi başlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DEĞİŞİM İŞLEME
Değişim işlemlerimiz, para transferi için benzersiz bir sistem gerektirir çünkü yeni öğenizi mümkün olan en kısa sürede almanızı istiyoruz. İade edilen orijinal ürünün parası, değişim başlatıldığında bir e-Hediye Kartına veya Değişim Kuponuna aktarılacaktır. hikmetsahin.com daha sonra e-Hediye Kartını veya Değiştirme Kuponunu değiştirilen ürünün maliyetine uygulayacaktır. Size sağlanan ücretsiz iade etiketini kullanarak, orijinal ürünü orijinal durumunda ve orijinal ambalajında, değişim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade etmelisiniz. İade edilen orijinal ürünü aldığımızda size borçlu olunan her türlü geri ödemeyi alacaksınız. Orijinal ürün 14 gün içinde alınmazsa, hikmetsahin.com orijinal ödeme yönteminizi veya varsayılan ödeme yönteminizi (orijinal yöntem mevcut değilse) orijinal öğenin bedelini (değiştirilen ürünün maliyeti daha düşükse size borçlu olunan geri ödeme düşülerek) tahsil edecektir. .

Değiştirilen ürünü daha sonra iade ederseniz, o ürün için geri ödeme (orijinal siparişteki tüm nakliye ücretleri düşüldükten sonra) aşağıdakilerden birine yapılacaktır: (a) değişim işlemine bir e-Hediye Kartı uygulanmışsa bir e-Hediye Kartına, veya (b) değişim işlemine bir Değişim Kuponu uygulanmışsa orijinal ödeme yöntemi. e-Hediye Kartı veya Takas Çeki ile değişim yöntemi, hikmetsahin.com sistemi tarafından belirlenir ve değişim talebinde bulunduğunuz anda size bildirilecektir.

Yukarıda iade politikamızda belirtildiği gibi, iadenizin işlenmek üzere lojistik merkezimize ulaşması genellikle yaklaşık 5-10 iş günü ve geri ödeme kredisinin bankanıza veya kredi kartı hesabınıza gönderilmesi de 2-10 iş günü sürer.

Sorular? Bize ulaşın - hikmetsahin.com Müşteri Sadakat Ekibi yılın 365 günü, günün 24 saati hizmetinizdedir!