Hakkımızda

1993'TEN BERİ

Konu ayakkabı giyim olduğunda müşterilerine Nihai Deneyimi sunmaktan gurur duyar. Her türlü büyük mağaza alışverişi. Konumları, personeli ve ürünleri, hayal edilebilecek en iyi şekildedir. sadece elit ayakkabı ve giyim markalarını bünyesinde barındırmaktadır. Şık ve sadık müşterileri, perakende mükemmelliğine olan bağlılığını yansıtıyor.

Bizimki bir konsinye satış mağazasıdır, bu da bireylerin kendi adlarına satmamız için kendi ürünlerini getirmeleri anlamına gelir. Her bir öğe, eğitimli uzman personelimiz tarafından yeni, yıpranmamış durumda olduğu doğrulanır ve doğrulanır.

Misyonumuz, sektörümüzdeki en kaliteli, özel yapım atletik ürünü üretmek, ürünlerimizi zamanında teslim etmek ve doğrudan müşterilerimize satış yaparak rekabetçi fiyatlarla sunmaktır.

Personelimiz, müşteri hizmetleriyle her iletişime geçtiğinizde size azami saygı ve özenle davranılacağını garanti eder. Bizim için her müşteri önemlidir!

Herhangi bir sorunuz varsa veya şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin. Deneyiminizi şimdiye kadarki en iyi deneyimle yapma sözümüzü veriyoruz!